Karrier

A CompuWorx ZRt. a legjelentősebb szereplő a mikroprocesszoros kártyamegoldások magyarországi piacán. Amennyiben szívesen csatlakoznál egy olyan csapathoz, ahol a fejlődés és a rugalmasság alapkövetelmény, és a kihívás garantált, akkor te vagy az emberünk!

A jelentkezés módja
Amennyiben érdeklődésednek megfelelő pozíciót találtál - vagy, ha pillanatnyilag nem is találtál képzettségednek és érdeklődésednek megfelelő állást, viszont a jövőben szívesen dolgoznál nálunk - kérjük, küldd el önéletrajzodat magyar és angol nyelven, kísérőlevéllel a megpályázni kívánt pozíció feltüntetésével a következő címek egyikére:
job@compuworx.hu vagy
Compuworx Informatikai ZRt., 2040 Budaörs, Puskás Tivadar út 14. C/A épület

A kiválasztási folyamat időtartama és jellege minden esetben a megpályázott pozíciótól függ.

A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.

Aktuális ajánlatunk:

MICROSOFT ASP.NET WEBFEJLESZTŐ MUNKAKÖR

betöltésére
programozási gyakorlattal rendelkező

munkatársat keresünk

                             Feladatok:

       ·         ">Weboldalak és portálok fejlesztése

       ·         ">Kifejlesztett oldalak tesztelése és karbantartása

       ·         Felhasználói és fejlesztői dokumentáció készítése

       ·         Kifejlesztett weboldalak telepítése, változások követése

Követelmények:

·         Felsőfokú szakirányú végzettség

·         2-3 éves programozási tapasztalat

·         Legalább 2 éves ASP.NET tapasztalat

·         C# programozási nyelv alapos ismerete

·         MS SQL szerver tapasztalat

·         Javascript, AJAX tapasztalat

·         HTML, XML, XLST, CSS, SOAP ismeretek

·         Csoportmunkára való alkalmasság

·         Szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

       ·         Releváns Microsoft vizsgák, minősítések

       ·         WPF és Silverlight technológiák ismerete

       ·         SOA alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat

       ·         LINQ ismeretek

       ·         Mobil tartalmak fejlesztésében szerzett tapasztalat

       ·         Webservice (MS platform) és kliensek készítésében szerzett ismeretek

       ·         MySQL, Postgresql ismeretek

       ·         .NET desktop alkalmazásfejlesztési ismeretek

Fényképes önéletrajzokat, nettó bérigény megjelölésével a job@compuworx.hu e-mail címre várjuk.